پرش به مطلب اصلی

افزونه سهمتو

افزونه سهمتو چیست؟

افزونه سهمتو روی مرورگر کروم یا فایرفاکس شما نصب می شود و باعث افزوده شدن امکاناتی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی تلگرام می‌شود. با استفاده از سهمتو می‌توانید به سرعت نظر تحلیل‌گران بازار سهام در تلگرام را در مورد هر سهام بدانید.

افزونه سهمتو چگونه کار می کند؟

با باز کردن صفحه هر سهام در سایت‌های بورسی معتبر مانند TSETMC، کدال، سهامیاب و رهاورد میتوانید اطلاعات شبکه اجتماعی هر سهام را در لحظه مشاهده کنید.

نمایی از افزونه سهمتو

1-امتیاز خرید: سیگنال‌های مختلفی که برای هر سهم در کانال‌های تلگرامی ثبت می‌شوند، از نظر امتیاز با یکدیگر متفاوت هستند. هر چه سیگنال خرید جدیدتر باشد امتیاز و اعتبار آن بالاتر است، به طوری که جدیدترین سیگنال امتیاز 100 و قدیمی ترین سیگنال امتیاز 0 را دریافت می‌کند. میانگین این امتیازها برای تمام سیگنال‌های یک سهم، به صورت امتیاز آن سهم در بخش نماد نمایش داده می‌شود که عددی بین 0 تا 100 است.

2- امتیاز فروش: هر چه سیگنال های فروشی کانال‌های تلگرامی در مورد سهم داده‌اند جدیدتر باشد، نماد امتیاز فروش بالاتری خواهد داشت.

3- فیلتر مثبت: اگر در کانال های تلگرامی بورسی به طور ناگهانی سیگنال‌های خرید زیادی در مورد سهم صادر شود، سهمتو این موضوع را به عنوان یک فیلتر مثبت برای سهم در نظر می‌گیرد و در این بخش می‌آورد.

4- فیلتر منفی: اگر در کانال های تلگرامی بورسی به طور ناگهانی سیگنال‌های فروش زیادی در مورد سهم صادر شود، سهمتو این موضوع را به عنوان یک فیلتر منفی برای سهم در نظر می‌گیرد و در این بخش می‌آورد.

5- تعداد کل سیگنال ها ( خنثی، خرید، فروش): این بخش تعداد کل پیام‌هایی که در مورد سهم در کانال های تلگرامی آمده است را نشان می‌دهد. ****

6- تعداد سیگنال خرید: این کادر فقط تعداد پیام‌هایی که توسط هوش مصنوعی سهمتو سیگنال خرید تشخیص داده شده است را نشان می‌دهد.

7- تعداد سیگنال فروش: این کادر فقط تعداد پیام‌هایی که توسط هوش مصنوعی سهمتو سیگنال فروش تشخیص داده شده است را نشان می‌دهد.

8- تحلیل پیشرفته: با کلیک روی این بخش شما به صفحه آن نماد در سهمتو وارد می‌شوید و اطلاعات جامع‌تری در مورد نماد مانند: تعداد و نام کانال‌هایی که نماد را سیگنال خرید یا فروش داده‌اند و متن پیام‌های آنها را می‌توانید مشاهده کنید.

****

****